استارتاپ های ایرانی

درباره لیست

لیست استارتاپ های ایرانی با هدف تسهیل دسترسی اعضای اکوسیستم کارآفرینی به اطلاعات استارتاپ ها ایجاد شده است. داده‌های اولیه این لیست توسط رسانه اکوموتیو گردآوری شده است و با مشارکت استارتاپ ها، مراکز نوآوری و سرمایه گذاران خطرپذیر تکمیل شده است. به سبب ماهیت غیررسمی استارتاپ ها، هیچ لیست رسمی از استارتاپ های فعال در کشور وجود ندارد و لذا این لیست هم مانند هر لیست دیگری شامل همه استارتاپ های فعال یا شکل گرفته در ایران نیست.

کاربردهای لیست استارتاپ های ایران

اگر مالک یا بنیانگذار استارتاپ هستید، اینجا فرصت خوبی برای معرفی کسب و کارتان به اعضای اکوسیستم نوآوری است. مراکز نوآوری و سرمایه گذارها به طور پیوسته این لیست را چک می کنند و از اطلاعات گردآوری شده در بلینک برای شناخت استارتاپ ها استفاده می کنند. کافی است در بلینک یک پروفایل بسازید و بعد از ورود به صفحه لیست مورد نظرتان دکمه افزودن به لیست را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که برخی از لیست ها به صورت اتوماتیک بروز می شوند. مثلا اگر در مرحله تکمیل پروفایل کسب و کار،  نقش استارتاپ و حوزه فعالیت آموزش را انتخاب کرده باشید، به طور خودکار به لیست استارتاپ های آموزش اضافه خواهید شد. توجه داشته باشید که ایجاد پروفایل و اضافه کردن آن به لیست ها کاملا رایگان است. اگر در فرآیند ثبت استارتاپ یا افزودن آن به لیست با مشکل مواجه شدید، حتما با ما تماس بگیرید.
اگر صاحب ایده هستید می توانید با بررسی استارتاپ های ثبت شده در این لیست، ایده های مشابه ایده خود را شناسایی کنید. شاید ایده بکری که به ذهن شما رسیده، قبلا توسط فرد یا گروه دیگری اجرایی شده باشد. شاید اجرا شده باشد و شکست خورده باشد. در این صورت مراجعه به مجری قبل ایده برای جلوگیری از تکرار اشتباهات پسندیده است. ما سعی کرده ایم راه ارتباطی مناسب با استارتاپ ها را شناسایی و در بلینک ثبت کنیم، امیدواریم در خصوص استارتاپ مدنظر شما هم این اطلاعات وجود داشته باشد.
اگر در مراکز نوآوری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری فعال هستید، می‌توانید استارتاپ های شکل گرفته در حوزه فعالیت خودتان را بهتر بشناسید. شاید استارتاپی در این لیست وجود داشته باشد که کیفیت لازم برای حضور در پورتفوی شما را داشته باشد یا شاید استارتاپی در این لیست باشد که رقیبی جدی برای استارتاپ های پورتفوی شما باشد و لازم باشد به طور خاص آن را تحت نظر داشته باشید.
اگر دانشجو هستید و تازه پا به اکوسیستم کارآفرینی گذاشته اید، مطمئن باشید در اینجا کسب و کارهای نوآور با ایده هایی جذاب را خواهید یافت. برخی از این استارتاپ ها، فرصت خوبی برای کارآموزی و کسب تجربه هستند. برخی دیگر ممکن است کاربردهایی از آنچه در دانشگاه می آموزید را عملی کرده باشند و از این بابت در واضح شدن ادراک شما از مباحث درسی کمک کننده باشند.
اگر دانشجو هستید و با مقاصد پژوهشی این لیست را بررسی می کنید، در صورتی که در خصوص دسترسی به داده ها احساس محدودیت کردید یا داده ای نیاز داشتید که عرضه نکرده ایم، از طریق بخش تماس با ما، با ما ارتباط بگیرید. سعی می کنیم هر آنچه در توان داریم برای انجام بهتر پژوهش در اختیارتان بگذاریم.
اگر نماینده نهادهای سیاست گذار و تصمیم گیر هستید و به اطلاعات استارتاپ ها نیاز دارید، بخش خوبی از اطلاعات مدنظرتان را اینجا پیدا خواهید کرد اما اگر داده ای نیاز دارید که از طریق لیست استارتاپ ها به آن دسترسی پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید. احتمالا داده یا شناختی داشته باشیم که در امر تصمیم گیری شما راهگشا باشد.

جستجو در لیست استارتاپ های ایران

علاوه بر امکان جستجو و اعمال فیلترهای مختلف بر لیست استارتاپ های ایران، می توانید از بخش لیست های زیرمجموعه برای دسترسی به استارتاپ های حوزه موضوعی مدنظرتان استفاده کنید. با انتخاب هر یک از این لیست ها، استارتاپ های مرتبط با آن موضوع به شما نمایش داده می شود و در صورتی که بخواهید باز هم موضوع جزئی تری انتخاب کنید، می توانید گزینه های جدیدی که در بخش لیست های زیرمجموعه نمایش داده می شود را بررسی کنید. برای بازگشت به سطح بالاتر لیست کافی است، از بخش لیست های بالادستی گزینه مربوطه را انتخاب کنید.
اگر از طریق لیست ها موفق به پیدا کردن استارتاپ موردنظرتان نشدید، لزوما به این معنی نیست که اطلاعات آن استارتاپ بر روی بلینک ثبت نشده است. ممکن است که ما آن استارتاپ را با تگ استارتاپ علامت گذاری نکرده باشیم. در این صورت از دیگر ابزارهای جستجو در بلینک استفاده کنید. مثلا می توانید نام آن استارتاپ را در بخش جستجوی پیشرفته شرکت ها که در نوار ابزار سمت راست قرار دارد، جستجو کنید. توجه داشته باشید که شما هم می توانید ما را در تکمیل اطلاعات استارتاپ ها و بروزرسانی لیست ها یاری کنید. اگر احساس کردید نیاز به راهنمایی دارید، خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید.

اعضا لیست

ناممعرفی کوتاه
عکس پروفایل گرین پلاس گرین پلاس ارائه انواع زیرساخت و پلتفرم های ابری، cdn، سرویس بلاکچین خصوصی (hyperledger fabric)
عکس پروفایل ای ساخت ای ساخت پلتفرم خرید و فروش محصولات ساختمانی
عکس پروفایل پل استار پل استار موسسه شتابدهی استعداد و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان
عکس پروفایل افزونگر افزونگر طراحی و ساخت قطعات و مواد نوین با تمرکز بر پرینت سه بعدی
عکس پروفایل ابزار حقوق ابزار حقوق ارائه خدمات حقوقی به صورت آنلاین
عکس پروفایل تله نوبت تله نوبت وبسایت رزرو نوبت پزشکان
عکس پروفایل مالمو مالمو فروشگاه سوغات و صنایع دستی
عکس پروفایل ملانکو ملانکو بستری هوشمند، یکپارچه و جامع برای مدیریت ساختمان
عکس پروفایل سامانه دوستم سامانه دوستم سرویس فروشگاهی و خدماتی آنلاین کیش
عکس پروفایل YouthAVA YouthAVA پلتفرم توانمندسازی ذهن نوجوانان، در جهت رشد فردی و اجتماعی
تعداد:
10
1 - 10 از 1820
( )( )( )( )( )
به این مطلب امتیاز دهید 5 از 1