استارتاپ های نساجی و پوشاک

درباره لیست

لیست استارتاپ های نساجی و پوشاک برای آشنایی فعالان حوزه با این استارتاپ ها تهیه شده است. داده‌های اولیه این لیست در اکوموتیو جمع آوری و با همکاری اعضای اکوسیستم تکمیل شده است.

استارتاپ ها ماهیت غیر رسمی دارند. به همین دلیل هم هیچ لیست رسمی از استارتاپ ها وجود ندارد. این لیست هم مانند سایر لیست های استارتاپ ها، شامل تمام استارتاپها در این حوزه نیست.

کاربردهای لیست استارتاپ های نساجی و پوشاک

اگر مالک یا بنیانگذار استارتاپی در حوزه نساجی و پوشاک هستید، این لیست برای معرفی استارتاپ شما فضای مناسبی است؛ برخی از مراکز نوآوری و سرمایه گذاران برای توسعه پورتفوی خود از این لیست استفاده می کنند.

برای افزودن استارتاپ خود، نخست پروفایل استارتاپ خود را ساخته سپس در همین لیست، با کلیک بر دکمه «افزودن پروفایل» استارتاپ خود را اضافه کنید. توجه کنید که بسیاری از لیست های بلینک به صورت خودکار به روز می شوند. تنها کافیست با بارگذاری دوباره همین صفحه، از افزوده شدن پروفایل استارتاپ خود به لیست، اطمینان حاصل کنید. در صورتی که پروفایل خود را در این لیست مشاهده نکردید، ممکن است اطلاعات پروفایلتان نیاز به تکمیل داشته باشد.

اگر صاحب ایده هستید می توانید با جستجو در این لیست استارتاپ های مشابه با ایده ی خود را شناسایی کنید. شاید ایده ای که به ذهن شما رسیده، قبلا اجرایی شده و به ثمر رسیده باشد. شاید هم اجرا شده و شکست خورده باشد. مراجعه به کسانی که پیش از شما در مورد ایده ی شما فعالیت کرده اند، راه خوبی برای بهبود ایده است. ما هم دائما در تلاشیم راه ارتباطی مناسب با استارتاپ ها و شرکت ها را در بلینک ثبت کنیم، امیدواریم در خصوص استارتاپ و ایده مدنظر شما هم این راه ها وجود داشته باشد.

اگر در مراکز نوآوری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری فعال هستید، می‌توانید استارتاپ های حوزه نساجی و پوشاک را بهتر بشناسید. شاید استارتاپی در این لیست وجود داشته باشد که مناسب حضور در پرتفوی شما باشد. شاید هم استارتاپی در این لیست مشاهده کنید که رقیبی جدی برای استارتاپ های شما بوده و لازم باشد به طور خاص آن را تحت نظر داشته باشید.

اگر دانشجو هستید و تازه به اکوسیستم کارآفرینی پا گذاشته اید، استارتاپهای موجود در این لیست می توانند فرصت خوبی برای کارآموزی باشند. ممکن است در استارتاپ های دیگری هم مباحث نظری دانشگاهی در عمل پیاده شده باشند و از طریق آن ها بتوانید با مباحث تئوریک به صورت عملی مواجه شوید.

اگر دانشجو هستید و با مقاصد پژوهشی این لیست را بررسی می کنید، در صورت محدودیت در دسترسی به داده ها یا وجود نداشتن داده ی مد نظرتان، با ما ارتباط بگیرید. سعی می کنیم هر آنچه در توان داریم برای انجام پژوهش بهتر در اختیارتان بگذاریم.

اگر نماینده نهادهای سیاست گذار و تصمیم گیر هستید و به اطلاعات استارتاپ های نساجی و پوشاک نیاز دارید، احتمالا بخش بسیار خوبی از اطلاعات مورد نیاز را اینجا پیدا خواهید کرد اما اگر داده ای نیاز دارید که از طریق لیست استارتاپ ها به آن دسترسی پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید. ممکن است داده یا شناختی داشته باشیم که در تصمیم گیری شما راهگشا باشد.

جستجو در لیست استارتاپ های نساجی و پوشاک

با استفاده از فیلترهای مختلف در لیست استارتاپ های نساجی و پوشاک می توانید این لیست را با دقت بیشتر بررسی کنید. علاوه بر آن، با استفاده از بخش لیست های مرتبط، و بالا دستی می توانید سایر استارتاپ هایی را که حوزه ی فعالیت مشابهی با نساجی و پوشاک دارند، بیابید.

اگر از طریق لیست ها موفق به پیدا کردن استارتاپ موردنظرتان نشدید، از دیگر ابزارهای جستجوی بلینک استفاده کنید. شاید ما آن را به عنوان استارتاپ علامت گذاری نکرده باشیم. برای شروع می توانید نام آن استارتاپ را در بخش جستجوی پیشرفته شرکت ها که در نوار ابزار سمت راست قرار دارد، جستجو کنید.

شما هم می توانید ما را در تکمیل اطلاعات استارتاپ ها و بروزرسانی لیست ها یاری کنید و اگر استارتاپی را از قلم انداخته بودیم، به بلینک اضافه کنید یا اطلاعات استارتاپ ها را به روز کنید. اگر احساس کردید نیاز به راهنمایی دارید، خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید.

اعضا لیست

ناممعرفی کوتاه
عکس پروفایل مایا مایا طراحی و فروش لباس
عکس پروفایل حجره حیرانی حجره حیرانی تولید و فروش اینترنتی البسه
عکس پروفایل چاپی نیک چاپی نیک پلتفرم چاپ و دوخت پارچه
عکس پروفایل زیفا استایل زیفا استایل خدمات استایلینگ و طراحی لباس
عکس پروفایل کلک ملک کلک ملک فروشگاه آنلاین بافتنی
عکس پروفایل آزاد استایل آزاد استایل فروشگاه اینترنتی تخصصی لباس سایز بزرگ مردانه
عکس پروفایل این سبک این سبک پلتفرم فروش محصولات خلاق و سفارشی
عکس پروفایل اتم ایکس اتم ایکس فروشگاه پوشاک دارای ویژگی های ضد تعریق، ضدبوی عرق، آنتی باکتریال و سیستم خنک کننده بدن آیسباکس
عکس پروفایل مدا آکادمی مدا آکادمی آموزش آنلاین ویدیویی تخصصی مد، پوشاک
عکس پروفایل راضی خرید راضی خرید فروشگاه آنلاین لباس
تعداد:
10
1 - 10 از 37
( )( )( )( )( )
به این مطلب امتیاز دهید 5 از 1