استارتاپ های هوش مصنوعی

درباره لیست

لیست استارتاپ های هوش مصنوعی، شامل استارتاپ های فعال در این حوزه است و برای آشنایی اعضای اکوسیستم با این استارتاپ ها ایجاد شده است. نسخه ی اولیه این لیست در رسانه اکوموتیو تجمیع شده و با کمک خود اعضای اکوسیستم از جمله استارتاپ ها و مراکز نوآوری از جمله شتابدهنده ها تکمیل شده است.

استارتاپ یک مفهوم غیر رسمی است. به همین جهت هیچ لیست رسمی از استارتاپ های کشور وجود ندارد. این لیست هم الزاما شامل تمام استارتاپ ها نیست.

کاربردهای لیست استارتاپ های هوش مصنوعی

اگر مالک یا بنیانگذار استارتاپ در حوزه هوش مصنوعی هستید، در این لیست می توانید استارتاپ خود را معرفی کنید؛ این لیست از سوی مراکز نوآوری و سرمایه گذاران برای توسعه ی پورتفوهای شرکت هایشان استفاده می شود.

برای اضافه شدن استارتاپ شما به این لیست، در صورتی که از قبل پروفایل استارتاپ شما در بلینک حضور دارد، می توانید آن را به روز کنید یا پروفایل استارتاپ خود را بسازید. با کلیک بر دکمه ی افزودن استارتاپ، استارتاپ شما هم به این لیست اضافه می شود. توجه کنید که برخی از لیست های بلینک به صورت خودکار به روز می شوند و نیازی به افزودن دستی استارتاپ به این دسته از لیست ها نیست.

اگر صاحب ایده هستید، می توانید در این لیست استارتاپ هایی با ایده های مختلف و شاید مشابه ایده ی خودتان بیابید. شاید ایده ی مد نظر شما چندان هم جدید نباشد. در هر حال، بررسی ایده ی مشابه خودتان یا ایده های دیگر در این حوزه می تواند به بهبود ایده و کسب و کار شما کمک کند. ما همواره در تلاشیم تا راه های ارتباطی با استارتاپ ها و افراد موثر در آن ها را به بلینک اضافه کنیم. شاید این اطلاعات برای شما راهگشا باشد.

اگر در مراکز نوآوری یا شرکت‌های سرمایه‌گذاری کار می کنید، در این لیست می توانید استارتاپ های این حوزه را بشناسید. شاید مایل به افزودن برخی از استارتاپ های این لیست به پورتفوی خود باشید. یا شاید مایل به تحت نظر گرفتن برخی از تیم های این لیست باشید.

اگر دانشجو هستید و اخیرا وارد اکوسیستم کارآفرینی شده اید، استارتاپ های این لیست می توانند برای کارآموزی فرصت مناسبی باشند. ممکن است استارتاپ های دیگری هم در لیست باشند که مباحث نظری را به صورت عملیاتی استفاده کنند و از این طریق برایتان مفید باشند.

اگر دانشجو هستید و برای مقاصد پژوهشی به این داده ها نیاز دارید در صورت محدودیت در دسترسی به داده های استارتاپ های لیست یا نیافتن داده مد نظر خود در این لیست با ما تماس بگیرید. سعی می کنیم هر آنچه در توان داریم برای انجام پژوهش بهتر در اختیارتان بگذاریم.

اگر نماینده نهاد سیاست گذار و تصمیم گیر هستید و برای فعالیتهای خود نیاز به اطلاعات استارتاپ های هوش مصنوعی دارید، در این لیست می توانید بخش خوبی از اطلاعات این استارتاپ ها را مشاهده کنید. اگر این اطلاعات کافی نبود یا استارتاپ مد نظرتان در این لیست نبود، با ما تماس بگیرید. شاید شناخت یا داده های دیگری داشته باشیم که در فعالیت هایتان مفید واقع شود

جستجو در لیست استارتاپ های هوش مصنوعی

با استفاده از فیلترهای مختلف در لیست استارتاپ های هوش مصنوعی می توانید این لیست را با دقت بیشتر بررسی کنید. علاوه بر آن، با استفاده از بخش لیست های مرتبط، و بالا دستی می توانید سایر استارتاپ هایی را که حوزه ی فعالیت مشابهی با هوش مصنوعی دارند، بیابید.

اگر از طریق لیست ها موفق به پیدا کردن استارتاپ موردنظرتان نشدید، از دیگر ابزارهای جستجوی بلینک استفاده کنید. شاید ما آن را به عنوان استارتاپ علامت گذاری نکرده باشیم. برای شروع می توانید نام آن استارتاپ را در بخش جستجوی پیشرفته شرکت ها که در نوار ابزار سمت راست قرار دارد، جستجو کنید.

ما این اطلاعات را با یاری اعضای اکوسیستم تکمیل کرده ایم. شما هم می توانید ما را در تکمیل این اطلاعات و به روزرسانی لیست ها کمک کنید. اگر استارتاپی را از قلم انداخته بودیم یا اطلاعاتی نیاز به تکمیل و به روز رسانی داشت، می توانید آن ها را به روز کنید. اگر احساس کردید نیاز به راهنمایی دارید، خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید.

اعضا لیست

ناممعرفی کوتاه
عکس پروفایل اولترا-آتنشن اولترا-آتنشن نرم افزار هوش مصنوعی مختص تمرکز
عکس پروفایل lalegant lalegant پیشنهاد محصول مراقبت پوست با هوش مصنوعی
عکس پروفایل Rhemodai Rhemodai معرفی محصولات مد و پوشاک با هوش مصنوعی
عکس پروفایل smarton smarton پیشنهاد کالا با استفاده از هوش مصنوعی
عکس پروفایل روبوتک روبوتک کیوسک هوشمند برای فروشگاه های سنتی
عکس پروفایل بایتیکل بایتیکل پلتفرم یادگیری ترید با هوش مصنوعی
عکس پروفایل کارپو کارپو مدیریت ناوگان حمل نقل با کمک هوش مصنوعی
عکس پروفایل ماکوویژن ماکوویژن بارکد اسکنر صنعتی
عکس پروفایل به پویش به پویش راهکارهای نرم افزاری و پردازش تصویری
عکس پروفایل هوش پرداز پارستک هوش پرداز پارستک سرویس های مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین
تعداد:
10
1 - 10 از 23
( )( )( )( )( )
به این مطلب امتیاز دهید 5 از 1