استارتاپ های پلتفرم های فریلنسری غیر فعال

درباره لیست

فریلنسر یعنی کسی که کارمند هیچ کسب و کاری نیست و به صورت مستقل و با قبول کردن پروژه‌های مقطعی کسب درآمد می‌کند. این مشاغل مزایای متعددی مثل آزادی زمان کار، مدیریت تمام وجوه کار، انعطاف پذیری محل کار، تعیین نرخ و آموزش و یادگیری دائمی دارد.

پلتفرم‌های فریلنسری مهم‌ترین بستر برای پیدا کردن مشتری و دریافت پروژه‌ی فریلنسرها هستند. هم اکنون صدها پلتفرم در سراسر جهان فعال هستند. چندین پلتفرم هم در داخل کشور فعالیت می‌کنند. این پلتفرم‌ها همگی خدمات مشابهی از جمله لیست کردن فرصت‌های شغلی، مدیریت قیمت و موارد دیگر را ارائه می‌کنند.

پلتفرم‌های فریلنسری معمولا عمومی هستند و در هر پلتفرم می‌توانید در حوزه‌های مختلف پروژه قبول کنید. هرچند پلتفرم‌های تخصصی مثل پل دیزاینر نیز برای طراحان گرافیک وجود دارد. استارتاپ‌های متعددی در این حوزه‌ها در حال فعالیت هستند. لیست زیر، نمونه های شکست خورده ی این استارتاپ ها را جمع آوری کرده است.

اگر پلتفرم مدنظرتان در این لیست وجود ندارد، می‌توانید پلتفرم فریلنسری خود را به بلینک اضافه کنید. برای این کار باید نخست اکانت بسازید و سپس پروفایل پلتفرم مد نظر خود را ایجاد کنید. در صورتی که سوال دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اعضا لیست

ناممعرفی کوتاه
عکس پروفایل دیجی کانت دیجی کانت برون سپاری تولید محتوا
عکس پروفایل فریپلا فریپلا مرجع برونسپاری پروژه
عکس پروفایل هامیستا هامیستا سامانه هوشمند کار آنلاین
عکس پروفایل بومران بومران پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ
عکس پروفایل فارسی فریلنسر فارسی فریلنسر پلتفرم ارتباط و همکاری کارفرمایان و فریلنسرهای متخصص سراسر ایران
عکس پروفایل دورکار دورکار بستری برای برون سپاری پروژه ها
عکس پروفایل لنسریفای لنسریفای بازار کار آنلاین
عکس پروفایل کاریتو کاریتو برون سپاری پروژه به فریلنسرها
( )( )( )( )( )
به این مطلب امتیاز دهید 5 از 2