استارتاپ های پلتفرم های فریلنسری فعال

درباره لیست

فریلنسر یعنی کسی که کارمند هیچ کسب و کاری نیست و به صورت مستقل و با قبول کردن پروژه‌های مقطعی کسب درآمد می‌کند. این مشاغل مزایای متعددی مثل آزادی زمان کار، مدیریت تمام وجوه کار، انعطاف پذیری محل کار، تعیین نرخ و آموزش و یادگیری دائمی دارد.

پلتفرم‌های فریلنسری مهم‌ترین بستر برای پیدا کردن مشتری و دریافت پروژه‌ی فریلنسرها هستند. هم اکنون صدها پلتفرم در سراسر جهان فعال هستند. چندین پلتفرم هم در داخل کشور فعالیت می‌کنند. این پلتفرم‌ها همگی خدمات مشابهی از جمله لیست کردن فرصت‌های شغلی، مدیریت قیمت و موارد دیگر را ارائه می‌کنند.

پلتفرم‌های فریلنسری معمولا عمومی هستند و در هر پلتفرم می‌توانید در حوزه‌های مختلف پروژه قبول کنید. هرچند پلتفرم‌های تخصصی مثل پل دیزاینر نیز برای طراحان گرافیک وجود دارد. استارتاپ‌های متعددی در این حوزه‌ها در حال فعالیت هستند. لیست زیر، این استارتاپ‌ها را جمع‌آوری کرده است.

اگر پلتفرم مدنظرتان در این لیست وجود ندارد، می‌توانید پلتفرم فریلنسری خود را به بلینک اضافه کنید. برای این کار باید نخست اکانت بسازید و سپس پروفایل پلتفرم مد نظر خود را ایجاد کنید. در صورتی که سوال دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اعضا لیست

ناممعرفی کوتاه
عکس پروفایل ژاکت سرویس ژاکت سرویس پلتفرم خدمات فریلنسری و برون سپاری پروژه
عکس پروفایل حامی ورکس حامی ورکس پلتفرم فریلنسینگ
عکس پروفایل کارلنسر کارلنسر پلتفرم فریلنسینگ
عکس پروفایل ویش ورک ویش ورک پلتفرم برونسپاری پروژه به فریلنسر ها در حوزه‌های برنامه نویسی، طراحی و تولید محتوا
عکس پروفایل انجام میدم انجام میدم بازار کار آنلاین و بستر برون سپاری
عکس پروفایل پارس فریلنسر پارس فریلنسر پلتفرم مناقصه و برونسپاری پروژه ها
عکس پروفایل پارس کدرز پارس کدرز بستر اعلام درخواست برون سپاری
عکس پروفایل پونیشا پونیشا وبسایت برون سپاری پروژه ها
عکس پروفایل دیزاینو دیزاینو ارائه دهنده خدمات چاپ، طراحی گرافیک، عکاسی صنعتی و هنری، موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی و واقعیت افزوده و مجازی
( )( )( )( )( )
به این مطلب امتیاز دهید 5 از 1