شرکت های هوش مصنوعی ایران

درباره لیست

لیست شرکت های هوش مصنوعی، شامل شرکت های فعال در این حوزه است و برای آشنایی اعضای اکوسیستم با این شرکت ها ایجاد شده است. نسخه ی اولیه این لیست در رسانه اکوموتیو تجمیع شده و با کمک خود اعضای اکوسیستم از جمله شرکت ها و مراکز نوآوری از جمله شتابدهنده ها تکمیل شده است.

کاربردهای لیست شرکت های هوش مصنوعی

اگر مالک یا بنیانگذار شرکت در حوزه هوش مصنوعی هستید، در این لیست می توانید شرکت خود را معرفی کنید؛ این لیست از سوی مراکز نوآوری و سرمایه گذاران برای توسعه ی پورتفوهای شرکت هایشان استفاده می شود.

برای اضافه شدن شرکت شما به این لیست، در صورتی که از قبل پروفایل شرکت شما در بلینک حضور دارد، می توانید آن را به روز کنید یا پروفایل شرکت خود را بسازید. با کلیک بر دکمه ی افزودن شرکت، شرکت شما هم به این لیست اضافه می شود. توجه کنید که برخی از لیست های بلینک به صورت خودکار به روز می شوند و نیازی به افزودن دستی شرکت به این دسته از لیست ها نیست.

اگر صاحب ایده هستید، می توانید در این لیست شرکت هایی با ایده های مختلف و شاید مشابه ایده ی خودتان بیابید. شاید ایده ی مد نظر شما چندان هم جدید نباشد. در هر حال، بررسی ایده ی مشابه خودتان یا ایده های دیگر در این حوزه می تواند به بهبود ایده و کسب و کار شما کمک کند. ما همواره در تلاشیم تا راه های ارتباطی با شرکت ها و افراد موثر در آن ها را به بلینک اضافه کنیم. شاید این اطلاعات برای شما راهگشا باشد.

اگر در مراکز نوآوری یا شرکت‌های سرمایه‌گذاری کار می کنید، در این لیست می توانید شرکت های این حوزه را بشناسید. شاید مایل به افزودن برخی از شرکت های این لیست به پورتفوی خود باشید. یا شاید مایل به تحت نظر گرفتن برخی از تیم های این لیست باشید.

اگر دانشجو هستید و اخیرا وارد اکوسیستم کارآفرینی شده اید، شرکت های این لیست می توانند برای کارآموزی فرصت مناسبی باشند. ممکن است شرکت های دیگری هم در لیست باشند که مباحث نظری را به صورت عملیاتی استفاده کنند و از این طریق برایتان مفید باشند.

اگر دانشجو هستید و برای مقاصد پژوهشی به این داده ها نیاز دارید در صورت محدودیت در دسترسی به داده های شرکت های لیست یا نیافتن داده مد نظر خود در این لیست با ما تماس بگیرید. سعی می کنیم هر آنچه در توان داریم برای انجام پژوهش بهتر در اختیارتان بگذاریم.

اگر نماینده نهاد سیاست گذار و تصمیم گیر هستید و برای فعالیتهای خود نیاز به اطلاعات شرکت های هوش مصنوعی دارید، در این لیست می توانید بخش خوبی از اطلاعات این شرکت ها را مشاهده کنید. اگر این اطلاعات کافی نبود یا شرکت مد نظرتان در این لیست نبود، با ما تماس بگیرید. شاید شناخت یا داده های دیگری داشته باشیم که در فعالیت هایتان مفید واقع شود

جستجو در لیست شرکت های هوش مصنوعی

با استفاده از فیلترهای مختلف در لیست شرکت های هوش مصنوعی می توانید این لیست را با دقت بیشتر بررسی کنید. علاوه بر آن، با استفاده از بخش لیست های مرتبط، و بالا دستی می توانید سایر شرکت هایی را که حوزه ی فعالیت مشابهی با هوش مصنوعی دارند، بیابید.

اگر از طریق لیست کسب و کارهای هوش مصنوعی موفق به پیدا کردن شرکت موردنظرتان نشدید، از دیگر ابزارهای جستجوی بلینک استفاده کنید. شاید ما آن را به عنوان شرکت علامت گذاری نکرده باشیم. برای شروع می توانید نام آن شرکت را در بخش جستجوی پیشرفته شرکت ها که در نوار ابزار سمت راست قرار دارد، جستجو کنید.

ما این اطلاعات را با یاری اعضای اکوسیستم تکمیل کرده ایم. شما هم می توانید ما را در تکمیل این اطلاعات و به روزرسانی لیست ها کمک کنید. اگر شرکتی را از قلم انداخته بودیم یا اطلاعاتی نیاز به تکمیل و به روز رسانی داشت، می توانید آن ها را به روز کنید. اگر احساس کردید نیاز به راهنمایی دارید، خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید.

اعضا لیست

ناممعرفی کوتاه
عکس پروفایل تیم آلتو تیم آلتو
عکس پروفایل کدینو کدینو طراحی سایت | طراحی اپلیکیشن | برنامه نویسی تخصصی
عکس پروفایل آمپر چنج آمپر چنج شتابدهنده صنایع خلاق، هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات و اینترنت اشیا
عکس پروفایل ایستگاه نوآوی شریف ایستگاه نوآوی شریف ارائه خدمات کسب و کار و فضای کاری به شرکت های فناور و خلاق
عکس پروفایل اولترا-آتنشن اولترا-آتنشن نرم افزار هوش مصنوعی مختص تمرکز
عکس پروفایل lalegant lalegant پیشنهاد محصول مراقبت پوست با هوش مصنوعی
عکس پروفایل Rhemodai Rhemodai معرفی محصولات مد و پوشاک با هوش مصنوعی
عکس پروفایل smarton smarton پیشنهاد کالا با استفاده از هوش مصنوعی
عکس پروفایل روبوتک روبوتک کیوسک هوشمند برای فروشگاه های سنتی
عکس پروفایل بایتیکل بایتیکل پلتفرم یادگیری ترید با هوش مصنوعی
تعداد:
10
1 - 10 از 92
( )( )( )( )( )
به این مطلب امتیاز دهید 4 از 2